02/06/2026
Nagy nehezen elindult a nyár, az időjárás vagy kedvez vagy nem a kinti fotózásoknak :D :D ... mégis, ha engedi az időtök, csináljunk ilyet, mert itt a gyerekek tényleg élvezik a szabadságot, a természetet és így igazán könnyű elkapni azokat a pillanatokat, amiket aztán később újra visszanézel az ilyen albumokban.