14/08/2023
Szép napot kívánok mindenkinek!
4 évvel ezelőtt, 2019. augusztus 14 - én kezdődött el valami az életemben, amiről nem gondoltam volna, hogy megváltoztatja majd az életemet. Ez a fotózás. Még itt a legelején szeretnék köszönetet mondani, egy barátomnak, Noéminek, hogy az akkori beszélgetés alkalmával bíztatott, hogy van érzékem a fotózáshoz és jelentkezzek, egy fotós tanfolyamra. Ekkor hoztam meg, életem, egyik legjobb döntését. A fotós tanfolyam alatt voltak hullámvölgyek, de Ő mindvégig támogatott és bízott bennem, hogy meg tudom csinálni. Mellettem volt, az első kudarcnál is és akkor kaptam egy alapos fejmosást tőle, amit ezúton is nagyon szépen köszönök, mégpedig azt, hogy Ő az évek során, nem ilyen embernek ismert meg, aki az első, nehezebb akadály után feladja. Akkor valamiért úgy éreztem, hogy ezt nem kell tovább erőltetni, a fotózás nem az Én utam. .. Aztán végül nem hagytam abba és 2021. május 18 - án Fotográfus és fotótermék - kereskedő vizsgát tettem. A vizsga után lassan, de jöttek az eredmények. Örökké hálás leszek neked, Noémi! Köszönök mindent!
.. 12 nap múlva is fotózom, egy esküvőn, reggel fél kilenctől másnap hajnalig, amit már nagyon várok!