12/06/2026
Köszönjük! ❤️
A múlt héten véget ért az idei eperszezon, és szeretnénk szívből megköszönni mindenkinek, aki részese volt ennek az időszaknak.
Köszönjük a velünk dolgozóknak a sok munkát, a kitartást és a rengeteg segítséget.
Köszönjük vásárlóinknak a bizalmat, a kedves szavakat, a visszatérő látogatásokat és hogy idén is minket választottatok.
Köszönjük barátainknak és családtagjainknak a támogatást, a segítséget és hogy a nehezebb napokon is mellettünk álltatok.
Sok eső, sok munka, sok nevetés és rengeteg szép találkozás kísérte ezt a szezont. Jó érzés látni, hogy évről évre ennyien visszatértek hozzánk.
Találkozunk hamarosan a szeder- és csemegekukorica-szezonban! 🌽🫐🍇Köszönettel: Az Újmajori Gyümölcsös 🍓❤️