15/01/2026
Az utolsó hó? Ez a kérdés motoszkál bennem már pár napja- lehet egy jó darabig nem látunk ilyet, az is lehet, hogy gyakrabban jön a havazás mint gondolnánk, mert FrostPunkos lesz az időjárás a jövőben és befagy még a vodka is kamrában. Ezt majd az idő megmondja, hogy a következőkben milyen gyakran örvendhetünk a fehér lepelnek ami most rátelepedett kis városunkra. Egy biztos, nem mindennapi látvány ami az új év első napjaiban elénk tárult- jártam is a várost szinte minden nap, addig amíg a megöregedett bakancsom bőrén át nem szivárgott a hólé, és nem jelezte a kis lábam, hogy most már jó volna, ha inkább bentről csodálkoznék a világra😅