22/01/2026
Kedveseim!
Január elején még tele voltam tervekkel, ötletekkel, lendülettel, azzal az érzéssel, hogy jó lesz belekezdeni az új évbe...
Aztán jött az élet, és kicsit más irányba vitte a napjainkat.😩
Ez a hónap nálunk eddig nem a munkáról szólt, hanem a betegségekről és a gyógyulásról. A hároméves kisfiam az egyik héten lebetegedett, majd egy rövid javulás után újra visszaesett, amikor közösségbe került, így a hónap nagy részét lázasan, itthon töltöttük / töltjük.
Eközben én is és a férjem is betegek lettünk/vagyunk, szóval most már hárman nyomjuk az ágyat.🤒
Amikor Miluka felépült (arra a néhány napra), és már épp haladni lehetett volna a stúdióban vagy az esküvői képeim képszerkesztésével, a számítógépem is megadta magát....🧐 A stúdióba a karácsonyi dekorációt lecserélni még el sem jutottam😱, pedig eddigre már valami romantikus hangulatú dekorációt szerettem volna alkotni. 🥰...
Ezért csendes most az oldalam.
Nem elfogytak az ötleteim, csak most máshol van a fókusz, és ez így van rendjén.🤕👨👩👦💖
Szeretnék egy kis kitartást kívánni azoknak a szülőknek is, akik most hasonló cipőben járnak, és otthon ápolják a gyermekeiket.🫶🏼
Remélem, hamarosan mindannyian egy nyugodtabb időszakba érkezünk.
🩷