17/04/2024
Ma elment egy négylábú barátom. 😔 Rengeteg pillantot örökítettem meg róla, ezekből választottam most, búcsúzóul. Csodálatos kutya volt. ❤️
Ég veled Dom perignon, Perec! 🖤
Többségében kutyákról,kutyás rendezvényekről, időnként más állatkákról, növényekről készült hobbiképeim tekintheted meg az oldalamon
Újszász
5052
Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni BorturFotó új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.
Üzenet küldése BorturFotó számára: