07/10/2020
Mindig is csodáltam a természetet. Számomra ez jelenti a legmagasabb szintű megnyugvást🧘🏻♀️, amikor kint lehetek a természetben. Csak ülök, a géppel📷 a kezemben, megpróbálom megörökíteni mindazt, amit látok, hogy később majd újra felidézhessem. És közben csodálom👀 mindazt ami a szemem elé tárul. Ez a végtelenség, amit akkor láttam, elgondolkodtatott, azon, hogy mennyire megváltozott az embereknek az értékrendje.🥺 Csak rohanunk és nem nézünk fel, nem állunk meg. Ilyenkor döbbenek rá, hogy néha meg kell állni és szét kell nézni ebben a csodálatos világban, mert a természet az nem hazudtolja meg önmagát, az maga egy csoda. Minden percét meg szeretném örökíteni és magamba szívni ezt a látványt. Hálás vagyok, hogy ilyeneket átélhetek és láthatok.🙏🏼
I have always admired nature. For me, this means the highest level of relief 🧘🏻♀️when I can be somewhere in the nature. I just sit, with the camera 📷in my hand, trying to capture everything I see so I can recall it later. This infinity I saw, made me think about how much people’s values had changed.🥺 We just rush and don’t look up, we don’t stop. This is when I realize, that sometimes we have to stop and look away in this wonderful world because nature does not lie to itself, it is a miracle in itself. I want to capture every minute and soak up this sight. I am grateful to be able to experience and see such things.🙏🏼