01/05/2026
Niedawno miałem przyjemność uchwycić chwile na evencie w lesie, który zorganizowała Edyta Łągwa i Łukasz Zawierucha.
Polecam zainteresować się jej kolejnymi spotkaniami, bo to wartościowo spędzony czas.
Ten był w lesie, przy ognisku, tańcu, pracy z ciałem.
A tu jedna z sesji na ktorej jest Anna Martini, która poprowadziła również zajęcia jogi.
Zapraszam do kontaktu, jeśli czujesz że chcesz uchwycić swoje chwile..