Zowel in Nederland als op Aruba fotografeer ik families, bruidsparen, kids, lovebirds, zwangere dames, pasgeboren babytjes maar ook verschillende zakelijke shoots. Ik ben Laura de Kwant en fulltime allround fotografe. Ik heb op Aruba gewoond en daar mijn passie voor fotografie ontdekt. Een professionele camera voor mijn verjaardag gekregen, vrienden wilden wel model staan, YouTube draaide overuren
en daarna is het balletje in korte tijd keihard gaan rollen! Het vastleggen van verliefde stelletjes, families, aanzoeken, kinderen, vakantiehuizen, eten & drinken tot bruiloften! Eindelijk wist ik het, dit is wat ik wil, wat een heerlijk gevoel! Ik heb daar niet alleen mijn passie ontdekt, maar ook geleerd dat je het soms maar gewoon moet doen! Life is a beach =)
Vol energie creëer ik de meest spontane beelden, herkenbaar aan mijn opmerkelijke stijl: vrolijk, kleurrijk & ongedwongen. Ik hou ervan om de sfeer vast te leggen, gewoon de dingen zoals ze zijn. Ik vind het belangrijk dat mensen helemaal zichzelf kunnen zijn, daarom hebben we tijdens de fotoshoot eigenlijk vooral enorm veel lol met elkaar. Want zeg nou zelf, je doet een shoot voor je plezier en om bijzondere momenten voor altijd vast te leggen! Ik woon weer in Rotterdam en ook hier is mijn doel om net zulke spontane, kleurige en vrolijke foto’s te maken. Aangezien One Happy Island mijn tweede thuis is zal ik ook geregeld met mijn voetjes in het zand en de zon op mijn bol daar te vinden zijn. Ik kan op deze manier het mooiste van twee werelden combineren en zowel mijn liefde voor de beachy foto's waar het mee begonnen is als de mooie herfstkleuren en het groene gras vastleggen! Aangezien ik geregeld heen & weer vlieg raad ik aan om mij tijdig te contacten als je mij graag voor een bepaalde datum wilt boeken zodat ik hier rekening mee kan houden in mijn agenda. Ik ben gek op reizen & avontuur dus sta ook open voor alle andere bestemmingen.