16/11/2025
Mi otoño [favorito] y verdadera yo. Imperfecta. Con mis complejos, pero real, viva, sencilla.
________
Як і кожного року, майже в цей самий час, коли на дворі моя улюблена пора року (коли можна трішечки "помеланхолити"), я стаю по тамту сторону камери і роблю собі фото на згадку про момент, який більше не повернеться.
Це такий собі спосіб побути наодинці зі собою, побачити себе СПРАВЖНЮ таку, як є в даний час, ВІДЧУТИ СВІЙ СТАН.
Тому, моя робота— це ЗАВЖДИ про ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ. Не шаблони, не стань ось так,ні ні, таак… Я направляю, але не керую. Людина, яка переді мною –особистість зі своїм світом, станом, настроєм, хоче плакати / сміятися / бігати / шаленіти /.. просто бути– та будь ласка!!! Тільки не оте все штучне.
Я розмовляю та слухаю. Щиро.
Я працюю з тим, що людина відчуває ПРЯМО ЗАРАЗ. І при цьому роблю з цього ЕСТЕТИЧНІ знімки.
Тож запрошую до себе людей, яким це все відгукується 🗝️
Ваша фотографка
•