19/06/2026
Tehtud! Florist tase 4 :)
Nüüd on küll kooliga kõik, see lõpp oli ikka väga raske. Tegelikult olid aiandus ja maastik raskemad aga nii pikalt järjest koolis käija on väsitav.
Ja mina, kes ma kartsin nii väga seda ladina keelt, piinasin ennast sellega 3 eksamit järjest.
See kõik oli lõpuks seda väärt, nii palju uusi oskusi ja põnevat elu...koolielu.
Pildil minu lõputööd, kimp ja seade.
Lõpuks saan rohkem aega pildistamisega tegeleda.
Kahte asja tehes, koolis käija ja pildistamisega tegeleda....üks ikka kannatab natuke, kahjuks on see olnud pildistamine. Ja seda juba üle 7aasta järjest.
Nüüd natukene puhkan ja siis olen pildistamislainel tagasi ning hakkan kindlasti siin lehel modelle otsima, niiet kui oled huvitatud hoia lehel silma peal :)
Kui tahad perega pildistama, siis kirjuta, hinnakirja leiad lehelt, nüüd on mul aega :)