02/09/2019
Veetnud suve peamiselt maal, jõudsin täna üle pika aja ka oma tillukesse linnaaeda korrastustöödele. Veel enne suurt vihmasadu sain aiatööd kenasti tehtud ning preemiaks oli rõõm tõdeda, et hea ploomiaasta on ka siinmail! Nüüdseks ongi see kausitäis ploome juba ahjus, et seal 45 minutiga muunduda mahlaseks krõbedikuks.
On muidugi mitu põhjust, miks mulle krõbedik meeldib, aga üks neist on puhtalt kontseptsiooniline –> see võimaldab kasutada ohtralt häädusi ühe hoobiga. Kaalusin täna huvi pärast ploomid ülegi – 25 x 25cm suurusesse ahjuvormi sai kokku 1,5 kg ploome.
Ploomid aiast kasutatud, küpsetisehõng toas, vihmasabin lahtise akna taga ja meel hea. Tere, september! 🍐🍒🍏
Jagage aga veel mõtteid, kuidas te oma ploomi(uputuse)hooaega meeldivalt ära kasutate?
See sama traditsiooniks saanud ploomikrõbediku retsept blogis –> http://www.tassike.ee/2012/09/ploomikrobedik-ja-tiba-varskem-hingamine/