05/11/2024
Taas on üks tore grupp lõpetanud pediküüri ning maniküüri-geellaki koolituse.
Pean mainima, et see grupp oli üks ütlemata äge ja kokkuhoidev.
Polegi varem olnud sellist gruppi, kus õpilased omavahel selle kolme päevaga muutusid nii lähedaseks😊
Ütleks, et nii kahju oli kohe, kui koolituse läbi sai.
Palju õnne teile Pille, Piret ja Sirli tubli töö eest ning tuult tiibadesse.
Nüüd vaid praktika-praktika ja veelkord praktika👌👍😊
Uute kohtumisteni! 😉