Serx & Nikon - photos & fantasy

Serx & Nikon - photos & fantasy photos, visions, digital art and endless freedom

Sõbrad!Need fotod on mulle siin vajalikud. Ärge pahaks pange!Aga muidugi- kes ei tea, siis just nii see kauba reklaamimi...
13/07/2023

Sõbrad!
Need fotod on mulle siin vajalikud. Ärge pahaks pange!
Aga muidugi- kes ei tea, siis just nii see kauba reklaamimine toimub.

Kas mitte ei tahaks laulda:       "Sel künkal algas imeline aas ..."
13/07/2023

Kas mitte ei tahaks laulda:

"Sel künkal algas imeline aas ..."

There is always some Hope!
13/07/2023

There is always some Hope!

Pargijooksu vol.6 teine osa.Nüüd on siis põhidistantsi võistlusest juba sadakond fotot üleval, aga juskui ikka oleks nag...
29/05/2023

Pargijooksu vol.6 teine osa.
Nüüd on siis põhidistantsi võistlusest juba sadakond fotot üleval, aga juskui ikka oleks nagu vähe. Aga on nii kuidas on.
Veel panen eraldi kokku kõik pildid üldvõitjast. Neid on ka omajagu.
Mõnusat ajaveetmist fotode seltsis!
Teie Serx.

Daamid ja härrad!Дамы и господа! По русский смотрите ниже. Siia toreda jooksupeo fotode vahele üks väike postitus.Nimelt...
28/05/2023

Daamid ja härrad!
Дамы и господа!
По русский смотрите ниже.

Siia toreda jooksupeo fotode vahele üks väike postitus.
Nimelt on juba jõudnud minuni küsimusi ja järelpärimisi, et kus ja kuidas saab näha pilte pargijooksust ja kes või mis tegelane mina olen. Täidan selle tühimiku käesoleva postitusega.
Veel tahan paluda kõiki, kes minu lehekülge külastavad, et Te jagaksite sedasama Facebooki aadressi oma sõprade, sugulaste, tuttavatega, sest ürituse ajal jagasin infokaarte vähe.See on tõesti minu SUUR VIGA, tunnistan. Lihtsalt ei arvanud, et pildisaak nii suur tuleb. Ja nüüd on tõsiselt kahju, et inimesed ei oska otsidagi omaenda või sõbra fotot sellelt toredalt ürituselt. Nii- et ,PALUN TEIE ABI! Kui leiate piltidelt kellegi, keda Te tunnete, andke talle ka teada, et ta mulle kaadrisse sattus, eks!?

Дамы и господа!
Промеж фотографии этого крутого праздника бега один маленький пост!
А именно- до меня уже дошли вопросы и запросы что где и как можно посмотреть фотографии о забеге в парке и кем или чем являюсь я сам. Восполню этот пробел данным постом.
Ещё хочу попросить всех, кто посещает мою страничку, чтобы Вы делились этим адресом с своими друзьями, родственниками, знакомыми, потому что во время самого мероприятия я мало раздавал карточки с информацией. Это действительно моя БОЛЬШАЯ ОШИБКА, сознаюсь. Просто не предполагал, что "улов " фотографии будет таким большим! И теперь мне серьёзно жаль, что люди не знают где искать фотки себя или друга с этого мероприятия. Так что, ПРОШУ ВАШЕЙ ПОМОЩИ! Если найдёте на фотографиях знакомого, передайте ему, что он попал мне в кадр, хорошо!?

serx&nikon-photos&fantasy

Vol. 6 esimene osa.On jah esimene osa! Sama suur portsjon on veel. Väga raske on valida, millist pilti parasjagu üles ri...
28/05/2023

Vol. 6 esimene osa.
On jah esimene osa! Sama suur portsjon on veel. Väga raske on valida, millist pilti parasjagu üles riputada, milline jääb pärastiseks. Koguge kannatust, sõbrad, teen mis suudan ja nii kiiresti kui võimalik.
Mõnusat äratundmist- ennast, sugulasi, sõpru ja tuttavaid!

Vol.5Huh, veel fotosid. See on nüüd põhidistantsi (5,1 km) start. Ehk leiate nendelt piltidelt iseennast või oma lähedas...
27/05/2023

Vol.5
Huh, veel fotosid. See on nüüd põhidistantsi (5,1 km) start. Ehk leiate nendelt piltidelt iseennast või oma lähedasi- sõpru! Need, kes ei käinud kohal- olgu öeldud, et rattur jooksjate ees on rajavalvur, kes jooksjate ees tee inimestest puhtana hoiab.
Mõnusat pühapäeva ja üllatavaid leide piltidelt!

See pole veel kõik!
Jätk tuleb!

Vol. 4Kallid sõbrad!Said järgmised pildid valmis Teie ette astuma! Pargijooksu teine start oli vaprate ratastoolisportla...
27/05/2023

Vol. 4
Kallid sõbrad!
Said järgmised pildid valmis Teie ette astuma! Pargijooksu teine start oli vaprate ratastoolisportlaste päralt. Milline energia ja tahe neist õhkus, näete ise. Trassil nalja ei tehtud, võistlus oli äge! Seda, muide on ka fotodelt tajuda.
Ah jaa, mida tahtsin lisada- sõbrad, olge julged minu postitusi edasi postitama! Las näevad ka Teie sõbrad ja tuttavad kui toredaid asju meil toimub! Ja kui tunnete pildil ära oma sugulase või tuttava, andke talle siis ka see FB aadress, eks!
Sest aega Teil jätkub. Järgmine ports on juba põhivõistlus- mul tuleb sellega kõvasti higistada!
Olgu öeldud, et töötasin kahe kaameraga ja nagu selgus õhtul, et ühes oli ca. 1400 fotot ja teises 260 kopikatega. Tunnistan, läheb aega! Ja ka praegu olen avaldanud mitte kõik pildid, vaid valikuliselt. Andke aega sõbrad, andke aega!
Samas- KÕIK avaldatud fotod on töödeldud, toorest materjali ei ole.

Kõigile head vaatamist!
Serx.

Vol.3No nii! Sõbrad, järgmine ports pilte valmis Teie ette tulema! Kell näitab 02.47. Aga enne magama ka ei lähe, kui vä...
26/05/2023

Vol.3
No nii! Sõbrad, järgmine ports pilte valmis Teie ette tulema! Kell näitab 02.47. Aga enne magama ka ei lähe, kui vähemalt laste jooksu pildid üles saan.
Jah, esimesena läksid "lahingusse" pisipõnnid. Ja eks näete ise, võistlus oli tõsine! Eks, nagu ikka, alguses öeldi mõned sõnad sissejuhatuseks ja üldise kodukorra seletamiseks.
Ja siis läks möll lahti! Põnnid rabasid ikka tõsiselt joosta, noh oli ka neid, kes finishisse issi süles jõudsid. Aga tähtis on ju ometi osavõtt ja seda jätkus. Tundub, et kõik sujus ladusalt- kiirabi meedikud puhkasid ja linnaosa vanem Julianna ka naeratas rõõmsalt!
Niisiis -pildid:

Ah jaa, palun mõistmist nendelt, kes praegu sellesse pakki ei mahtunud. Materjali on tegelikult veel ja eks ma jõudumööda seda ka postitan.

Vol. 2Jooks polnud veel alanud kui minu juurde tuli pisike poiss ja ütles: "Ma olen siin!" Mida see pidi tähendama, ei t...
26/05/2023

Vol. 2
Jooks polnud veel alanud kui minu juurde tuli pisike poiss ja ütles: "Ma olen siin!" Mida see pidi tähendama, ei tea, vist seda, et võidujanu oli võimas. Kuid pildi tegime igatahes ära. Siis tuli emme ka kampa, siis issi ja nii sattus selle perekonna tegemisi mulle objektiivi ette mitmel korral.
Ma lubasin, et toon nad eraldi välja!
Lubasin- teen!

jätkub...

Head sõbrad! Käisin eile, 25.05 Pae pargi Rahvajooksul. Küll mitte jooksmas, oma tervisega ma ei jookse kusagile, aga pi...
26/05/2023

Head sõbrad! Käisin eile, 25.05 Pae pargi Rahvajooksul. Küll mitte jooksmas, oma tervisega ma ei jookse kusagile, aga pilte klõpsida saan küll. Kuid enne ürituse algust jäi kaamera ette üks nii vahva kutsu, et pildistamata jätta kuidagi ei saanud! Ta justkui mõtleks- "Häh, inimesed hakkavad jooksma. Mina jooksen kogu aeg ja ei tee sellest mingit numbrit."
Tervitused ka kutsu toredale perenaisele!

17/05/2023

Sõbrad!
Viskan üles ühe isetehtud kino, mille kallal mitu päeva pusinud olen. Et mis ma teen ja kus ma tegutsen. Varuge kannatust, sest ta tuli 10 minutit p**k, kuid samas sai kõik ära ka öeldud, mis hinge piinas.
Ehk leiate selle natukese aega.
Edu ja tervist Teile kõigile!
Serx.

PS. Teie kommentaarid on teretulnud!

Address

Tallinn

Opening Hours

Monday 12:00 - 17:00
Tuesday 12:00 - 17:00
Wednesday 12:00 - 17:00
Thursday 12:00 - 17:00
Friday 12:00 - 17:00
Saturday 12:00 - 17:00
Sunday 12:00 - 17:00

Telephone

+37258388242

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Serx & Nikon - photos & fantasy posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Serx & Nikon - photos & fantasy:

Share

Category