28/05/2026
Esimene pulm fotostuudios! 🕊️
“Me ei otsinud alguses otseselt fotostuudiot, vaid kohta, kus oma pulmapäeva tähistada. Stuudio Pärnu oli mulle aga juba varem silma jäänud, sest olin teie tegemisi jälginud ja näinud, kui erinevalt seda ruumi kasutada saab. See tundus kohe selline koht, kus on hästi palju potentsiaali - piisavalt tühi lõuend, et luua midagi täiesti meie nägu, aga samas juba ise nii palju iseloomu ja karakterit.
Meile meeldis, et see ei olnud liiga ametlik ega klassikaline peosaal. Seal sai luua just sellise intiimse, koduse ja meie moodi õhkkonna, mida otsisime. Ruum oli täpselt paras - piisavalt suur, aga samas väike, hubane ja armas. Teadsime, et teie kätes saab meil tore päev olema, aga kõik ületas lõpuks igasugused ootused. Nii meie kui ka meie külaliste arvates oli see kõik täpselt meie moodi.
Kristiina viis minu Pinteresti tahvli päriselt ellu. Söögid olid imelised ja neist räägitakse siiani, dekoratsioonide kohta ei ole mul lihtsalt sõnu - kõik oli nii ilus ja läbi mõeldud.
Suur aitäh ka .auv22rt , kes oli suurepärane host ja kogu aeg olemas. See andis nii hea ja rahuliku tunde, et kõik sujub ja meie ei pea millegi pärast muretsema.
Ja muidugi - kõige-kõigem fotograaf. Ta pidas meiega vapralt terve päeva vastu ja saatis juba pärast tseremooniat esimesed pildid, mis võtsid täiesti sõnatuks. Need on tõesti kõige kaunimad fotod ja me oleme nii siiralt tänulikud, et just tema meie päeva jäädvustas.
Kogu päev võttis meid lihtsalt sõnatuks - koht, inimesed, toit, dekoratsioonid, fotod ja kogu tunne. See oli täpselt meie moodi ja veel palju ilusam, kui oskasime ette kujutada.”
Aitäh usalduse ja siira tagasiside eest, Rebecca & August! ♥️