24/01/2023
"Dnes, když jsem šla z práce domů, našla jsem tohohle kluka uprostřed silnice. Podívala jsem se, jestli někomu patří, jestli má s sebou další psy... Nic... Byl sám a plakal vlastně nepřetržitě. Šli jsme k veterináři, neměl čip a tak jsem se rozhodla, že budeme rodina! Přišli jsme domů a dala jsem ho do postele...Spí tak hluboce, klidně a spokojeně. Toto je je heho první šťastná fotka .. A chci, aby mě následovalo mnoho dalších. Děkuji, že jsi vstoupil do mého života! Zvířata si nás vybírají. ..."❤