01/10/2020
Helló Mindenki 😃
Ahogy az bizonyára sokatoknak feltűnt, egy ideje nem voltam túl aktív ezen az oldalon.
Ennek több oka is volt persze. Egyrészt több időt töltöttem a mi kis kalandorunkkal 🥰, másrészt előkészítettem valami mást.
Ez a valami pedig egy fotós vállalkozás a többi munkám mellett. Sokáig agyaltam rajta, de mivel többen is noszogattak, úgy döntöttem végül, hogy belevágok 😏
Így jött létre többek között a weboldalam:
www.danieltimar.com
És újabban a facebook-oldalam:
https://www.facebook.com/danieltimarphotography
Kukkantsatok rá és kövessétek a történéseket :)
Mivel Németországban élünk, így az oldalak is német nyelvű szövegeket tartalmaznak, de a fotók megtekintése nem igényel nyelvtudást 🙂
Elsősorban itt, Németországban vállalok fotózásokat, de természetesen egy otthoni fotózás sem kizárt 😉
Jó böngészést és hálásan köszönöm, hogy eddig is követtetek 🤗
Photographer