Magdalena Wyrebek Fotografie

Magdalena Wyrebek Fotografie Kontaktinformationen, Karte und Wegbeschreibungen, Kontaktformulare, Öffnungszeiten, Dienstleistungen, Bewertungen, Fotos, Videos und Ankündigungen von Magdalena Wyrebek Fotografie, Fotograf, Mannheim.

ZAPRASZAM do współpracy FIRMY i OSOBY PRYWATNE 📷
• Portrety Rodzinne | Biznesowe
• Fotoreportaże | Eventy
• Reklama Firm | Wnętrz | Produktów
• Projekty Graficzne | Fotoprodukty 📇🖼️📀👩‍💻

📍Mannheim 🇩🇪 Ostrołęka 🇵🇱

www.magdalena.wyrebek.com Magdalena Wyrebek
Fotografie | Grafikdesign | Internethandel mit Fotoprodukten
Kleinunternehmen in Deutschland '2018
Polnische Fotograf / Polnische Fotografin i

n MANNHEIM Baden-Württemberg
__________

Magdalena Wyrębek
Fotografia | Projekty graficzne | Handel internetowy produktami fotograficznymi
Mała Firma w Niemczech od 2018
Polski Fotograf / Polska Fotografka w MANNHEIM Badenia-Wirtembergia

27/05/2026

Rela###xx 🫠🧘🏼‍♀️🙃 Własna ⛲️ maleńka, ale jaka piękna 🫶🏼✨😍 uwielbiam przy niej być, słyszeć ten dźwięk myśleć, rozkminiać pewne sprawy….. 🫣🥰 nie mogę się doczekać ciepłych dni/tygodni gdy stanie na stałe w naszym ogrodzie… 🙃🥹

Jakość niestety nie najlepsza, wiadomo 📱 w ciemnościach czasem zawodzi, mam też nagrania na 📷 ale nie dokopię się już do archiwów 🤭🫣 ale, ale… nie o to tu chodzi, nie to jest ważne, czasem trzeba się wyciszyć od tego codziennego chaosu i przebodźcowania, wsłuchać w naturę 🌿💦🕊️💫 ma tyle nam do opowiedzenia… 🌅🌃🫠

A przyznam, że nagrywałam kilka razy, jak nie sąsiad 🛠️ to ✈️ albo 🚨 jak zwykle u mnie, zawsze coś 🫢😅

A wy? ?! Macie już swoje fontanny w ogrodach/na balkonach/tarasach odpalone 💦 ?!?!

Dajcie znać gdzie już pięknie świeci 🌞 przez większość dnia??? U nas w właśnie/dopiero zaczyna się ten czas 🌡️👙⛱️☺️

Ps. Wpis z przed tygodnia na Insta (link w komentarzu), a wideo z fontanną z przed roku 🫣 w tym troszkę już zmodyfikowałam 🫢😍

🤍❤️  W moim ogrodzie tak jak i w 🫀🥹 biało-czerwone dekoracje już nie tylko na co dzień w ubiorze 👚👠 czy dodatkach 🎒🧣💍🕶️ ...
20/05/2026

🤍❤️ W moim ogrodzie tak jak i w 🫀🥹 biało-czerwone dekoracje już nie tylko na co dzień w ubiorze 👚👠 czy dodatkach 🎒🧣💍🕶️ ale także przed domem 😍

Mimo odległości pamiętam, wspieram, tęsknię 🫶🏼🇵🇱🥲🥰

Miałam dodać ten wpis 2.05 - dokładnie w dzień polskiej flagi, ale… jak zwykle…. 🫣 za dużo na 🤯👩🏼‍🌾🤷🏼‍♀️😅 tego dnia również świętowaliśmy DZIEŃ POLONII I POLAKÓW ZA GRANICĄ 😍 to miłe, że ustawowo jest taki dzień 🤍❤️ to bardzo ważne dla nas będących za granicami Polski… ☺️

Widzicie te ❤️ na płatkach? Prze…zajefanfastyczne są 😍 przepadła w świecie 🌸🌼🌺🙃

🇵🇱

Polska • Poland • Polen • Polska flaga • Polnische Flagge • Polish flag • Biało-Czerwona • Weiß und Rot • White and Red 🤍❤️ Polka w Niemczech • Polin in Deutschland • Polish woman in Germany 🇩🇪

‼️ℹ️ Ups. 🫣 Zapomniałam dodać na ten profil to zdjęcie (jakże ważne dla mnie 🤍❤️🥹), na Instagramie dodałam 07.05 - w komentarzu podrzucę link 😉

Ktoś tęsknił ?! 🥲🤓 Każdy Kto chce znajdzie mnie, wie gdzie mnie szukać lub gdzie napisać 👊🏼😉 dlatego dziękuję niektórym ...
29/04/2026

Ktoś tęsknił ?! 🥲🤓 Każdy Kto chce znajdzie mnie, wie gdzie mnie szukać lub gdzie napisać 👊🏼😉 dlatego dziękuję niektórym za pytania 🥹🙏🏼 to bardzo miłe ☺️

Wiem, że mnie tu ostatnio mało, ale w tych czasach, gdy człowiek z lekka „przebodźcowany” od nadmiaru informacji z każdej strony 🫩🤯🫨 szuka czasem spokoju… 🫠🧘🏼‍♀️ i ja go znalazłam… w naszym ogrodzie 😍 tworząc przy okazji nasz mały raj z własnymi warzywami 🍅🥒🥕🍉🫐🌶️🥔🪾… (i także🪻🌸🌻)🥹

Kto mnie zna osobiście wie, że nie przepadam za tym co nam „oferują w sklepach/na rynku”, gdzie praktycznie wszystko przepełnione chemią 🤢 sypią z nieba, jak i z ziemii… opryskują centymetrową warstwą „aby nic nie zepsuło się w transporcie”, tym samym wszystko „z tablicą mendelejewa”, m.in. E120, E904 🪱 itp. 🤢🧐 ląduje w naszych organizmach, wszystko wchłaniamy jak gąbka 🫁🫀🧬🥺 potem nagle problemy ze zdrowiem, czy choroby „nie wiadomo skąd”, czasem odechciewa się kupować… jeść tym bardziej 🥴

Z racji, że już od kilku lat staram się patrzeć na to co jemy (czytam składy), co pijemy🚰 i gdzie kupujemy… z roku na rok przybywało własnych dobroci w ogrodzie 🪴🪾🙃 w tym roku poszliśmy jeszcze dalej… 🪏👩🏼‍🌾🫣🥹

Jak widzisz jak to wszystko rośnie od maleńkiego nasionka 🌱🥲 buzia cieszy się niesamowicie i masz poczucie, że robisz coś dobrego 🥹 chociażby dla własnych DZIECI 💗🥰 by choć trochę uchronić ich przed tym co nam serwują „dla naszego dobra” ……. 🧫🧪🧬☣️🧟‍♀️
😏🫩🤡

Wiem, nie uchronię całkowicie, ale przynajmniej próbuję 🥺😫💔

Jak większość ogrodo-warzywno-kwiato-lubnych wie, na początku wiosny jest z tym dużo pracy 🪏🪣 więc stąd moja nieobecność… ale już niebawem, szczególnie w lato będą tego efekty (i to nie małe 🫢)🫣 więc uważam, że WARTOOO się poświęcić… chociażby też dla tego prawdziwego smaku 🙏🏼🥲 (którego od lat już brakuje w warzywach czy owocach… 😕) oczywiście staramy się jak najbardziej naturalnie wszystko prowadzić, zobaczymy jak to się potoczy, spróbować zawsze warto 💪🏼☺️

KTO Z WAS OBSERWUJĄCYCH MNIE ma też swój ogródek, działkę 👨🏻‍🌾👩🏻‍🌾? Własne warzywa, owoce, zioła, drzewka ??? Czy nawet rabaty kwiatowe ?! 🥹 jak tam u Was przygotowania do sezonu? Pewnie ostro działacie 🪏⚒️💪🏼🫢

Pozdrawiam Was serdecznie, miłego i ☀️ dnia życzę, szczególnie też tym którzy doczytali do końca 🫢🥂szacun 😉🙌🏼 pozostaw po sobie ślad (👍🏼👎🏼 lub komentarz) 👊🏼 😎



(Co nie zmieściło się na Instagramie wrzucam w komentarzu screena)

SESJE KOMUNIJNE w plenerze 🌸🌷🌼 od kwietnia do września 2026 🗓️Zapraszam serdecznie RODZICÓW chcących uwiecznić swoje poc...
23/04/2026

SESJE KOMUNIJNE w plenerze 🌸🌷🌼 od kwietnia do września 2026 🗓️

Zapraszam serdecznie RODZICÓW chcących uwiecznić swoje pociechy w tym szczególnym czasie jakim jest „Pierwsza Komunia Święta” 💒📖🙏🏼 Piękną mamy już pogodę, rozkwitają kwiaty, rośliny, drzewa 🌱🌳 warto uwiecznić te chwile 🥹🥰

Zapraszam wszystkie piękne młode księżniczki 👸🏼 i przystojnych młodocianych kawalerów🤵🏻a także ich rodziny: babcie, ciocie, dziadków, wujków itp. do sesji rodzinnych, okolicznościowych (także grupowych) 🧑‍🧑‍🧒‍🧒💗

Sesje można również sprezentować komunijnemu dziecku🧧🎁 napewno on/ona, a tym bardziej rodzice będą ucieszeni z takiego prezentu 💝😉 pamiątki na całe życie ☺️

W moim sklepie online (bez logowania) można kupić gotowe pakiety 3-5-10 zdjęć 🛒 🏪 również możliwość INDYWIDUALNEJ WYCENY (tylko zdecydowani Klienci 100%)

Możliwość również zakupu oddzielnie FOTOPAMIĄTEK 📇💽📒🖼️ , a także wykonania w dniu uroczystości FOTOREPORTAŻU KOMUNIJNEGO (ale od razu wspomnę - tylko jednemu dziecku, grup nie fotografuję - wyjaśniałam to już nie jeden raz -tu i na mojej stronie 😉)

Chętnych zapraszam do kontaktu 📩📨
💌 [email protected]

Więcej info / oferta komunijna 🔗 zeskanuj kod QR 📱

Polski Fotograf 📷 Polska Fotografka w Niemczech
📍Mannheim Baden-Württemberg Deutschland 🇩🇪
Również inne miasta / Również inne Kraje 🗺️

PS. Jeśli masz już za sobą taką sesję swojej pociechy, a masz w rodzinie / u sąsiadów KOMUNIJNE DZIECKO, podeślij Jej/Jego rodzicom, być może skorzystają 😉

___

Zdjęcia powyższe - lepszej jakości 💎 (bez kompresji fb) znajdziecie na mojej stronie 🫳🏼 bezpośredni LINK W BIO 👉🏼 Magdalena Wyrebek Fotografie 🤏🏼

Pozdrawiam serdecznie tych którzy już mi zaufali 🫶🏼🤝🥹 oczywiście zapraszam ponownie do skorzystania z moich usług w każdej dziedzinie, którą fotografuję 📷 ☺️

___

Sesja komunijna • Fotograf • Mannheim • Komunia • Pierwsza Komunia • Sesja okolicznościowa • Sesja rodzinna • Sesje w plenerze • Fotograf Mannheim • Sesje Komunijne w Niemczech • Suknia komunijna • Alba • Garnitur • Komunijne dziecko • Komunijne dodatki

Ostatnio dodałam nowy wpis na stronę w Aktualnościach! Kto nie widział, podsyłam link 👇🏼😉 Widzę ostatnio na Instagramie ...
02/04/2026

Ostatnio dodałam nowy wpis na stronę w Aktualnościach! Kto nie widział, podsyłam link 👇🏼😉

Widzę ostatnio na Instagramie u coraz większej ilości osób trend z kolorami na zdjęciach, czyli jako fotografujący wyłapujesz kolory i utrwalasz je na zdjęciach. 🥹
Ja swego czasu robiłam takie wyzwania z kolorem czerwonym (w 2018 roku). To już 8 lat 😱🫣

Na poprzedniej stronie miałam taką podstronę z wszystkimi tymi zdjęciami, z racji, że przepadła kilka lat temu, trochę trwało przywracanie wszystkich stron, o tej niestety zapomniałam, 🫣 a więc wrzucam ponownie 😉

‼️ UWAGA‼️
Chętna/y na takie wyzwanie?🔴🟢🔵 Nawet na odległość? 🥹 Więcej we wpisie lub na priv 👊🏼😎

Widzę ostatnio na Instagramie u coraz większej ilości osób trend z kolorami na zdjęciach, czyli jako fotografujący wyłapujesz kolory i utrwalasz je na zdjęciach. Ja swego czasu robiłam takie wyzwania z kolorem czerwonym (w 2018 roku). Na poprzedniej stronie miałam taką podstronę z wszyst...

Tym razem zwierzęta z Vogelpark Karlstern 🥹Opisy pod każdym zdjęciem, linki do oryginalnych wpisów w komentarzach 😉     ...
02/04/2026

Tym razem zwierzęta z Vogelpark Karlstern 🥹

Opisy pod każdym zdjęciem, linki do oryginalnych wpisów w komentarzach 😉

📍MANHHEIM Nikon

____

PS. Przypominam, że mogę również dla Ciebie 🫵 uwiecznić Twoje zwierzę / pupila 😉

Chciał(a)byś mieć np. obraz 🖼️ u siebie w domu ze swoim zwierzęciem??? Bądź inne fotopamiątki 📚💽📇 ?!

Zapraszam do mnie do sklepu online 🏪🛒 mam pakiety wraz z pamiątkami! Do wyboru do koloru ✅ (także rabaty na sesje ze zwierzętami 🔖🤫😉)

Link do strony w Bio 👉🏼 kieruj się do SKLEPu - SESJE PORTRETOWE 😉)

Mogę uwiecznić od maleńkich zwierzątek 🐥, aż po większe 🐘, jak widać małe ptaszki, jaszczurki czy chomiki też 😉✌🏼a nawet 🦋🐌🕷️ bo makro też wchodzi w grę 😉

WAŻNE aby zwierzątka były BEZPIECZNE 🫣😉
✅ Ostre zdjęcia
✅ Naturalne kolory❗️
✅ Piękne rozmycie (bokeh) ❗️
✅ Chwila ze zwierzakiem (plener) ❗️(także wspólne zdjęcie)
✅ Pamiątki (namacalne) na całe życie ❗️nie tylko w tel czy w komputerze!
🛑 Oczywiście 🚫 bez AI ❗️Tylko prawdziwe naturalne zdjęcia ❗️

Zapraszam chętnych do współpracy (kontakt 📩)
📍 Mannheim / Ludwigshafen (i okolice) 🇩🇪

Tierfotograf | Fotograf | Tier | Animalsfotographer | Animal | Photographer | Fotografka zwierząt | Fotografzwierząt | Tierfotografin | Tierphotoshooting | Tierfotosession | FotografMannheim | Magdalena Wyrebek | Fotografie | Internethandel mit Fotoprodukten |

Rzeźba „The Mother” w Oslo przy Muzeum Munch (Norwegia🇳🇴) Już udostępniałam ją, lecz z innej perspektywy -chętni chcący ...
02/04/2026

Rzeźba „The Mother” w Oslo przy Muzeum Munch (Norwegia🇳🇴)
Już udostępniałam ją, lecz z innej perspektywy -chętni chcący zobaczyć cofnijcie moje wpisy do 2024 🫣 lub wejdźcie na moją stronę (bezpośredni link w Bio! Magdalena Wyrebek Fotografie - tam wybierzcie TAG: Oslo 😉 będą rzeźby i architektura z tego właśnie miasta)

Nie da się jej niezauważyć. Jest ogromna 😳 Tego dnia kiedy akurat spacerowaliśmy padało 🌨️🌧️ więc tak też uwieczniłam (oczywiście nie zabrakło 🕊️wszędzie usiądą 🫩🤢 i zabrudzeń dzieła Artystów 🥺)

Z tego co się zorientowałam rzeźba stworzona w 2022, jest to najwyższa/największa rzeźba stworzona przez kobietę dla kobiety ponad 80letniej, (a raczej w pamięci mamy Edwarda Muncha z „Krzyku😱”)

Ma 9 metrów - waży 18 ton 🫣 Ma reprezentować nie tylko mamę T.Emin i E.Muncha, ale wszystkie MAMY i ich siłę 💪👊🏼😉

Niby coś w ręku chroni, (według ), a mi się wydaje, że trzyma telefon📱🫢 przynajmniej tak to wygląda 😉 a w tych czasach wiemy, że i kobiety po 80 potrafią obsługiwać telefony, więc nic dziwnego 🫢

Tak naprawdę sama Artystka wie najlepiej co tam ta naga starsza kobieta „trzyma”, może rachunki albo kalkulator 🫢😉 pewnie jakbym zagłębiła się bardziej w temat, znalazłabym odpowiedź 😉 póki co można tylko gdybać i podziwiać tak wielką rzeźbę, pewnie długo była tworzona, dużo pracy włożonej, tylko pogratulować Artystce 👩‍🎨 🙌🏼🥹

Visit Oslo Visit Norway Nikon

Kolejna OSLOwska rzeźba moimi oczami 📷🥹 trochę inne spojrzenie niż wszystkie… 🥹 i znów w B&W (z wiadomych przyczyn 😉🕊️) ...
02/04/2026

Kolejna OSLOwska rzeźba moimi oczami 📷🥹 trochę inne spojrzenie niż wszystkie… 🥹 i znów w B&W (z wiadomych przyczyn 😉🕊️)

Jedna/en z 5 rzeźb znajdujących się na drodze do Opery. (Lokalni napewno znają historię -odnośnie spółdzielni). 😉

Przesuń dalej 🔛 - popiersie👌🏼

Art. 🙌🏼
W tle hotel Clarion Hotel Oslo i spadające ❄️ płatki śniegu 🌨️🥹

🇳🇴 Norwegia Norge Norway Visit Oslo , Visit Norway✌🏼

Inne rzeźby z Oslo znajdziecie w moich poniższych wpisach lub na mojej stronie 👉🏼 bezpośredni link w Bio! 👉🏼 Magdalena Wyrebek Fotografie

Fot. Magdalena Wyrebek 👩🏼‍🦱
Polska Fotografka z Niemiec🇩🇪
Inne moje konta IG





📷 Nikon

„Adoracja” według Gustava Vigelanda „Mann og kvinne” 🥹 w Ekebergparken 📍Oslo Norwegia 🇳🇴Przesuń dalej 🔛 inna perspektywa...
02/04/2026

„Adoracja” według Gustava Vigelanda „Mann og kvinne” 🥹 w Ekebergparken 📍Oslo Norwegia 🇳🇴

Przesuń dalej 🔛 inna perspektywa i zbliżenia 🥹 bardzo bliskie 🔞🌧️🫣😎

🫵🏼 Dajcie znać w komentarzach, który kadr/perspektywa bardziej Wam przypadła do gustu ??? 😉
1️⃣ ? 2️⃣ ? 3️⃣ ? 4️⃣ ? 5️⃣ ?

Mi oczywiście wszystkie się podobają, ale najbardziej jedna ze środkowych, lecz nie mogłam jej wziąć na główne… z wiadomych powodów 🫢🥹

Pamiętacie co pisałam kilka wpisów wcześniej???
Przyjrzyjcie się dokładnie 🧐🔍🕵🏼 KAŻDY mięsień, każda żyła widoczna tak bardzo …🗿⚒️🪨 ?! … niesamowite…. 🥹

Mam tylko nadzieję, że FB przymknie oko, w końcu pełno tego typu dzieł tu i na ulicach…. 🤓 ja uwieczniam nieco innym spojrzeniem 👁️ ilovedetails 🫶🏼😎

Ten i inne pomniki/rzeźby z OSLO znajdziecie na mej stronie www 🔗 (Pełny kadr / lepsza jakość / bez kompresji IG) - bezpośredni link w Bio! 👉🏼 Magdalena Wyrebek Fotografie

Niebawem (w wolnej chwili🫢) stworzę ogólną rolkę z kadrami z 🇳🇴, trochę się już tego nazbierało… a jeszcze ile w 🗄️🫣… ale też inne kadry czekają z 🇵🇱🇩🇪🇫🇷…. 😏 na bieżąco też jeszcze chwytam 🌅🗽życia nie starczy… 🫢🤯😁

Krajobrazy • Architektura • Natura • Zabytki • Wnętrza • Makro • Detale • NO🚫AI !



Org. Fot. Instagram
👩🏼‍🦱
📍 Ekebergparken , Visit Oslo , Visit Norway🇳🇴
📷 Nikon

Kolejna mara patagońska 🐇🦌 w moim obiektywie 🥹🥰 Jak już wspominałam wcześniej MARY PATAGOŃSKIE to gatunek o podwyższonym...
31/03/2026

Kolejna mara patagońska 🐇🦌 w moim obiektywie 🥹🥰

Jak już wspominałam wcześniej MARY PATAGOŃSKIE to gatunek o podwyższonym ryzyku wyginięcia 🥺 i to jest właśnie ten plus OGRODÓW ZWIERZĘCYCH / ZOO gdzie pod OCHRONĄ mogą sobie żyć takie zwierzęta🛡️☂️😍 gdzie mają:
- dach nad głową 🛖
- całodzienną opiekę (doglądanie)
- weterynarzy praktycznie w zasięgu ręki 🩺
- regularnie dostarczane jedzenie 🍱
- posprzątane 🧹💩
- mogą żyć sobie w stadzie (o ile lubią)
- nie zagrażają im żadne inne DZIKIE ZWIERZĘTA… 👀
- a już tym bardziej KŁUSOWNICY… 🔫🎯🫩😡

A Ty / Wy ? Jakie macie zdanie na ten temat? Odwiedzacie ogrody ze zwierzętami?!?! Czy jesteście przeciwni ❌ ???

Mary patagońskie - zając pampasowy w Tiergarten Worms👏🏼🇩🇪😍

Tiergarten Worms
Nikon

_____

Lepsza jakość i inne zwierzęta na mojej stronie
👉🏼 link w BIO 👉🏼 Magdalena Wyrebek Fotografie szukaj w GALERIA 👉🏼 ZWIERZĘTA (podeślę link w komentarzu)

Polecam oglądać moją www na większym formacie 🖥️💻📺 niż tylko tel. 📱👌🏼😎

Moje konta na Instagramie 👇🏼






___

W sumie mogę na końcu napisać wszystko, obojętnie co 🤪 bo i tak chyba nikt już nie czyta w tych czasach ?! 🤨 tym bardziej dłuższych wpisów…. 🙄🥺🫣
Jeśli jednak doczytałeś/łaś do końca szacun 👊🏼😎 zostaw po sobie ślad 👍🏼❤️😢😄😡 lub przybij ✋🏼 🤜🏼🤛🏼 🤝🏼 w komentarzu 😉

Adresse

Mannheim
68305

Benachrichtigungen

Lassen Sie sich von uns eine E-Mail senden und seien Sie der erste der Neuigkeiten und Aktionen von Magdalena Wyrebek Fotografie erfährt. Ihre E-Mail-Adresse wird nicht für andere Zwecke verwendet und Sie können sich jederzeit abmelden.

Service Kontaktieren

Nachricht an Magdalena Wyrebek Fotografie senden:

Teilen

Kategorie