21/05/2026
Uwielbiam wracać wspomnieniami do tych zdjęć. Inny styl niż obecnie robię, inne podejście do fotografi... Nie było AI, a człowiek potrawił sam stworzyć taki obraz. Oczywiście było to dużo więcej pracy, czasu, ale warto było. Teraz gdy niekiedy siedzę i mam chwilę wolnego czasu myślę by do tego powrócić... co wy na to? Warto?
Fotografia artystyczna
Fotografia kreatywna