21/04/2026
W tym roku zdecydowanie czuć w powietrzu miłość ♥️ Mam naprawdę sporo zapytań o sesje romantyczne i narzeczeńskie i nie ma się co dziwić… wiosna za oknem robi swoje 🌿 Widać, że ludzie chcą zatrzymywać te ważne momenty tj. bliskość, spojrzenia, gesty, to wszystko, co na co dzień łatwo umyka. Miłość naprawdę kwitnie razem z naturą
Ostatnio miałam ogromną przyjemność poznać rodzinę Joli oraz jej najmłodszą córeczkę Amelkę. Amelka była absolutnie przepiękna i od pierwszych chwil ślicznie pozowała 🥰 Spokojna, delikatna, jakby od zawsze wiedziała, co robić przed obiektywem. Zdecydowanie urodzona modelka… po mamie 😊 Amelka ma dwóch starszych braci, którzy z ogromną troską i czułością się nią zajmowali. Patrzenie na ich relację było czymś naprawdę wyjątkowym.. tyle w tym było miłości i naturalności.
Jola z partnerem emanowali spokojem i ogromnym uczuciem.
Widać było, że bardzo się kochają i tworzą naprawdę piękną, zgraną rodzinę. Taka atmosfera od razu przekłada się na zdjęcia bo wszystko jest prawdziwe, niewymuszone, po prostu szczere ❤️
To była bardzo udana, ciepła sesja, pełna bliskości i pięknych emocji, które aż same zapisywały się w kadrach 🥰🥰🥰