Foto Pavlína

Foto Pavlína Jsem fotografka se zaměřením na rodinnou fotografii, svatby a fotografie zvířat v Plzni a okolí.

29/05/2026

Tak co? Kdo taky tak miluje levanduli? Existuje vůbec někdo, kdo jí nemá rád?
LEVANDULOVÉ FOCENÍ - vloni jsem otestovala nové místečko a letos už to vezmeme naplno :). Je větší, krásné a na focení dokonalé. Můžete tam posedět, něco si nakoupit a je tam krásný klid. Zatím na focení v levanduli nejsou vypsané termíny, protože samozřejmě čekáme, až vykvete, ale bývá to většinou na přelomu června a července. Tak ať vám to neuteče, napište mi a já vás dám na seznam a hned jak bude jasnější, kdy to vypukne, ozvu se!

28/05/2026

Než se vůbec začne fotit, je potřeba udělat celkem dost věcí. A bohužel to netrvá těch 8 vteřin, jako tohle video :D. Ale bylo by to fajn, to ne že ne!

27/05/2026

Ranní překvápko ve schránce-další číslo časopisu .kynologickycasopis kde najdete moje fotky :) děkuji za modely

26/05/2026

Fotky potřebují po vyfocení ještě péči. Z foťáku to hotové nepadá :). Některá fotka jí potřebuje víc a některou jen trošku doklepnu.

3 týdny před focením byla ještě v bříšku, teď se vejde do dlaní a za chvilku už bude běhat a říkat první slůvka. Uteče t...
25/05/2026

3 týdny před focením byla ještě v bříšku, teď se vejde do dlaní a za chvilku už bude běhat a říkat první slůvka. Uteče to tak hrozně rychle a vzpomínky se ztrácí, ale díky fotkám si je můžeme připomínat pořád dokola :). A kdo děti má, tak ví, jak moc rády se na sebe na fotkách dívají a prohlíží si, jak maličkaté byly. My doma dokonce museli dát výstavku fotek do pokojíčku. Pořád listoval fotoknihama atd. Taky si vaše děti rády prohlíží fotky, nebo je to jen nějaké naše rodinné postižení a mám to tím pádem zkreslené? :D.
Letos na to kápnul Ježíšek a dostala jsem digitální rámeček, protože máme podkrovní byt a tím pádem tragický nedostatek rovných stěn na to, abych mohla mít vystaveno haldy fotek. A tak se nám tu promítají stovky fotek a z každého výletu nebo blbnutí přidáme další.

Tohle byla rychloakce. Ten den ráno napadl sníh a do toho kvetly sakury. Neměla jsem nic naplánováno, ale to by byl hříc...
21/05/2026

Tohle byla rychloakce. Ten den ráno napadl sníh a do toho kvetly sakury. Neměla jsem nic naplánováno, ale to by byl hřích nevyužít. A tak jsem nadhodila dotaz, jestli někdo nechce fotit v sakurách na sněhu. No a povedlo se a za chvilku už jsem házela do auta foťáky, šaty a jelo se fotit :).

20/05/2026

Když se zima pere s jarem, kvetou sakury a do toho napadne sníh :). Tohle se jen tak nevidí a tak mám radost, že jsem mohla tehdy vyrazit fotit! Děkuju!!!

Dáme si pejskařský kvíz? Jestlipak dokážete uhádnout plemeno? :). A je to fakt těžká hádanka, tak jsem zvědavá, jestli t...
18/05/2026

Dáme si pejskařský kvíz? Jestlipak dokážete uhádnout plemeno? :). A je to fakt těžká hádanka, tak jsem zvědavá, jestli to někdo trefí :). Nutno říct, že tohle mimčo se při focení tvářilo jako velkej profík!

15/05/2026

Bojíte se, že vaše děti jsou na focení moc divoké? Že budou dělat všechno jiné než se dívat do foťáku? Nebo naopak že jsou stydlivé, bojí se cizích?
Tak mám pro vás "novinku". Většina dětí rozhodně v klidu a nadšeně nepózuje a stejně máme i ty koukací usměvavé fotky.
Protože jsou to zlomky vteřiny, kdy se na mě zrovna mrknou a to je i důvod, proč z focení odcházím s haldou fotek, abych věděla, že mám, co potřebuju. Tady vidíte jen pár fotek, které od sebe dělí zlomky vteřin.
Opravdu nemusíte mít obavy, že z focení odejdeme s prázdnou :). Na každé dítě platí něco jiného, ale mám svoje fígle :). Jsem trpělivá a nic mě nerozhodí! A hlavní je, abyste byli v pohodě vy i dětičky :).

Adresa

K LužiNáměstí 311
Zruc
33008

Telefon

+420774832483

Internetová stránka

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Foto Pavlína zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Kontaktujte Společnost

Pošlete zprávu Foto Pavlína:

Sdílet

Kategorie