Pepa fotí

Pepa fotí Miluji focení a je to doufám na mě znát.

Pokud vše půjde podle plánu, tak od víkendu opět začínám fotit.
17/05/2017

Pokud vše půjde podle plánu, tak od víkendu opět začínám fotit.

Všechno nejlepší k narozeninám a nezapomeň se smát i když ti do smíchu není ;)
25/05/2016

Všechno nejlepší k narozeninám a nezapomeň se smát i když ti do smíchu není ;)

Hanami 2016 - Sakury nám už pomalu odkvétají, ale krásné jsou stále.
24/04/2016

Hanami 2016 - Sakury nám už pomalu odkvétají, ale krásné jsou stále.

Letos napadl první sníh a i když ho nebylo moc, potěšil.
02/01/2016

Letos napadl první sníh a i když ho nebylo moc, potěšil.

Stále ještě věříme v bílé Vánoce
23/12/2015

Stále ještě věříme v bílé Vánoce

Léto v Brně nemusí být jen nuda ;)
23/12/2015

Léto v Brně nemusí být jen nuda ;)

Jedno takové sváteční zátiší ;)Takto to dopadá, když nečekaně dojdou baterky v blesku.
22/12/2015

Jedno takové sváteční zátiší ;)

Takto to dopadá, když nečekaně dojdou baterky v blesku.

06/12/2015
Jsem ti říkala, že se fotit nebudu! Nakonec jak jste už viděli, tak focení bylo. ;)
28/11/2015

Jsem ti říkala, že se fotit nebudu!
Nakonec jak jste už viděli, tak focení bylo. ;)

Vzpomínka na jaro. Ani se nenadějeme a bude tu zase. Stačí když přečkáme tuto zimu.
22/11/2015

Vzpomínka na jaro. Ani se nenadějeme a bude tu zase. Stačí když přečkáme tuto zimu.

I když byla tma jak v pytli, u rotundy to docela žilo. Schválně kdo uhodne proč je tam tolik lidí?
16/10/2015

I když byla tma jak v pytli, u rotundy to docela žilo. Schválně kdo uhodne proč je tam tolik lidí?

Adresa

Znojmo

Internetová stránka

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Pepa fotí zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Kontaktujte Společnost

Pošlete zprávu Pepa fotí:

Sdílet

Kategorie