27/02/2026
Už i moje generace si předávala fotky na cédéčku a k tisku se nikdo moc neměl. A tak si říkám, jestli tu dnešní generaci, která už funguje prakticky jen online, vůbec potěší takováhle krabička s předpotopním USB. 😅 Fotky vám samozřejmě odevzdávám i v online albu, ale pořád tak nějak naivně doufám, že mít svůj den ukrytý v hezké kazetě, není zas tak špatnej nápad. 😊
Takže pokud mě tady sleduje někdo pod 30, klidně napište, jestli se i vám tohle líbí a mám v tom pokračovat. 😊
www.ivanasoukupova.cz