08/10/2022
Je mě strašně smutno, včera mě odešel za duhový most Mourisek. Nevím co se stalo, pořád měl chuť k jídlu,několikrát za noc se přišel nabaštit, mazlil se, nejevil žádné známky, že by mu něco bylo. Čtyři noci se neukázal, což u něj bylo neobvyklé. Dnes v noci jsem ho našla ležet u mého auta, bohužel už mrtvého.
Mourisku, trvalo ti sice hodně dlouho, než jsem si získala tvou důvěru a nechal jses pohladit, ale od té doby jsi každou noc i když nabaštěný koukal na dveře a čekal jsi, kdy přijdu a pohladím tě. Byl jsi tuláček, samotář, ale velký bojovník, který si dobil místečko i v mém srdci. Nepřestanu tě na kameře vyhlížet i když vím, že už nikdy nepřijdeš.Nic víc už jsem pro tebe nemohla udělat, než ti najít místečko tam kde si to znal a kde budeme pořád spolu. Měj se tam nahoře pěkně a pozdravuj všechny ostatní. 💖