28/04/2026
😰 „Moje miminko nebude spolupracovat…“
👉 tak to řeší skoro KAŽDÁ máma
Upřímně?
90 % maminek mi před focením řekne:
👉 „on/ona určitě nebude spát…“
A víš co?
👉 je to úplně normální 🤍
Miminka nejsou roboti.
Nejedeme podle scénáře… jedeme podle nich ✨
💡 krmení, teplo, klid, čas…
→ a najednou spí tak tvrdě, že si stihneme i popovídat o tom jak přišlo na svět a jaké to je být máma 😍
A když ne?
👉 i bdělé miminko = nádherné fotky 🤍
👉 Takže stres nech doma.
Tady se nic „kazit“ nemůže.
📩 Napiš mi a všechno ti vysvětlím dopředu pomocí stručného průvodce, který mám pro tebe již připravený.
vzpominky miminko rodina