05/06/2026
Přiznám se k jedné věci. Sám se strašně nerad fotím. 🫣
Kdykoliv na mě někdo namíří objektiv, ztuhnu, nahodím křečovitý úsměv a tvářím se hrozně nepřirozeně a přiblble. Asi to někteří z vás taky znáte. Myslím, že my muži se v této situaci cítíme ještě hůře.
Proto jako fotograf dělám všechno pro to, aby moji klienti tenhle pocit nezažili.
Nezačneme hned fotit. Nejdřív si povídáme, chci vás hlavně uvolnit a rozesmát.
Jako táta dvou akčních kluků a průvodce dětského fotokroužku v Židlochovicích vím, že nejlepší fotky nevzniknou tehdy, když řeknu „teď se usmějte“. Vznikají ve chvíli, kdy na foťák zapomenete. Při blbnutí s dětmi, upřímném smíchu nebo jen obejmutí.
Baví mě fotit skutečné příběhy, ne strojené pózy. Domovem jsem sice v Židlochovicích, ale za dobrým příběhem s foťákem rád dojedu kamkoliv po Jižní Moravě a klidně i dál.