Foto Augustová

Foto Augustová ateliér se nachází na adrese Vysocná 1222/2 Žďár nad Sázavou
(1)

Trochu té roztomilosti pro hezký den :-)🍂🍁🍂Venku nám už trochu začíná přituhovat, listy pomalu opadávají🍂🍁🍂, ale kdo by ...
19/10/2023

Trochu té roztomilosti pro hezký den :-)
🍂🍁🍂Venku nám už trochu začíná přituhovat, listy pomalu opadávají🍂🍁🍂, ale kdo by ještě měl zájem, mám příští týden jedno volné místo.
Pro ty z Vás kdo raději teplíčko, můžu Vás nafotit u sebe v ateliéru a nebo i u Vás doma, nečekejte na teplé počasí, ty drobíci tak rychle rostou a fotka umí zastavit čas :-)

První krasavec letošního Vánočního focení :-)🎄Tento týden se už budeme přemysťovat do teplíčka v ateliéru.⁉️Pozor, ještě...
17/10/2023

První krasavec letošního Vánočního focení :-)
🎄Tento týden se už budeme přemysťovat do teplíčka v ateliéru.
⁉️Pozor, ještě mám pár poslední míst, máš zájem? Napiš mi a budu se na tebe těšit :)

🙏‼️ZÁLOHUJTE‼️🙏Moji drazí🥰, zálohujte si své fotky prosím. U svateb to vždy říkám, ale platí to i u těch rodinných atd. ...
12/10/2023

🙏‼️ZÁLOHUJTE‼️🙏
Moji drazí🥰, zálohujte si své fotky prosím. U svateb to vždy říkám, ale platí to i u těch rodinných atd.
Během asi dvou měsíců Vás bylo hned několik co jste mi psali, zda ještě nemám Vaše fotky. Snažím se je schovávat co nejdéle, ale asi jako každý fotograf bojuji s místem a takto to u mě momentálně vypadá a to mám před Vánočním maratonem, kdy zas budu bojovat s každým volným místečkem.
A ono hledat X let starou svatbu už je vážně problém nebo i rodinné focení z minulého a předminulého roku.
A co si budeme povídat, technitka je jen technika a může se pokazit, proto prosím svatby zálohovat alespoň dvakrát o takovou vzpomínku opravdu přijít nikdo nechce a asi ani o to, jak Vaše dítko dělalo první krůčky nebo jak bylo maličké jen pár dní po narození. A není v mé moci ani poviností, takto dlouho mít zálohované fotky, takže zálohovat, zálohovat :-)
Ideálně si fotky i tisknite nebo si dělejte fotoknihy, atd.
Já mám velice dobrou zkušenost u www.kvalitnifotky.cz kde můžete mít 10% slevu s kodem: MAGDALENAAUGUST

Děkuji za pochopení❤️❤️❤️

Tak si dneska dáme alespoň sem trochu ☀️když máme tak upršený den.Fotky pro nastávající velkou ségru už míří mamince do ...
09/10/2023

Tak si dneska dáme alespoň sem trochu ☀️když máme tak upršený den.
Fotky pro nastávající velkou ségru už míří mamince do mailu :-)

Vánoční focení na plantáži ❤️Ještě Vám tu musím hodit další ukázku 😍Fotí se už příští sobotu 14.10., tak se maminky nebo...
06/10/2023

Vánoční focení na plantáži ❤️

Ještě Vám tu musím hodit další ukázku 😍

Fotí se už příští sobotu 14.10., tak se maminky nebojte zimi. Dá se autem přijet až na místo, děti navrstvíte a nafocené to máme za chviličku :-) Tak s kým se potám? :-)

📷🎄🎄🎄Vánoční mini focení🎄🎄🎄📷Ještě pár volných termínů - pište si🥰Ateliér: dvě scény jedna hlavně pro děti - nebíčko      ...
05/10/2023

📷🎄🎄🎄Vánoční mini focení🎄🎄🎄📷

Ještě pár volných termínů - pište si🥰

Ateliér: dvě scény jedna hlavně pro děti - nebíčko
druhá pro celou rodinu u stromečku :-)🎄přírodně zdobené

⏰Termíny: 21.10.
28.10.

💵cena 1400kč 6ks upravených fotografií v el. podobě, každá další nad rámec po 120kč.

NEBO

Venku - to bude hlavně o Vás, Vy budete ty "ozdůbky" na fotkách, takže si opravudu dejte záležet na outfitu - krásné svetříky, šály a čepie i rukavice 🙂 maximálně bude k dispozici pár přírodních ozdůbek na stromeček :-)🍊🍋🍎a protože těžko říct jaké bude počasí a musím brát v potaz, že už se bude stmívat dříve, tak termín na venkovní bude už:
14.10. TERMÍN⏰
Nebojte se, pokud se počasí nezdaří - désť🌧🌪, bude se přesouvat. Pokud i tak by nám nebylo přáno, tak je možnost využít ateliéru o Vánoční fotky nepřijdete 🙂

💵cena 1400kč 6ks upravených fotografií v el. podobě, každá další nad rámec po 120kč.

Záloha 500kč po rezervaci termínu (platí na obě focení). V případě nemoci domluvíme náhradní termím, pokud by jste se nemohli dostavit i na náhradní termín, lze zaplacenou částku využít na jiné focení pro rok 2024 nebo ji využít na poukázku. Děkuji za pochopení.

Těším se na Vás🥰

Pište si o termín do zpráv nebo v komentu.


Tak aby fotky měli více vánoční nádech rozhodla jsem se Vám tam nadělit sníh. Jak se Vám libí? 🌨
05/10/2023

Tak aby fotky měli více vánoční nádech rozhodla jsem se Vám tam nadělit sníh. Jak se Vám libí? 🌨

Mám tu pro Vás jednu malou roztomilost 🥰Jen připomínám, objednávejte se na newborn focení už v těhotenství prosím, aby s...
29/09/2023

Mám tu pro Vás jednu malou roztomilost 🥰

Jen připomínám, objednávejte se na newborn focení už v těhotenství prosím, aby se mi potom dobře hledal termín :-) Děkuji za pochopení a těším se na Vás. A již se můžete objednávat na prosinec a leden :-)

❓❓❓Maminky, využili byste balíček těhotenské focení + newborn/focení miminka u vás doma, kde bych udělala výhodnější cenu?

🍂🍁Podzim je moje asi nejoblíbenější roční období, tedy myslím to babí léto😍 🧡💛🤎, kdy příroda se začíná barvit a sluníčko...
23/09/2023

🍂🍁Podzim je moje asi nejoblíbenější roční období, tedy myslím to babí léto😍 🧡💛🤎, kdy příroda se začíná barvit a sluníčko ještě krásně hřeje, miluji ty západy, ty teplé tony...

Dneska se nám trochu ochladilo, tak si dáme krásně prosluněné fotečky...🌅

Věřím, že ještě babí léto bude pokračovat, tak šupky, pište si o termíny, ještě jich mám pár volných. Udělejte si krásnou vzpomínku na toto roční období, na první krůčky vašeho dítěte, na očekávání mateřství, na to jak děti rostou, je to úplně jedno, každý takový okamžik stojí za to, abyste si ho zvěčnili díky fotografii.

Tak jste zvědaví, jaké letos budou u mě Vánoce? Konečně tu mám pro Vás ukázku 😇😇u stromečku🎄 už dětičky moc nespolupraco...
17/09/2023

Tak jste zvědaví, jaké letos budou u mě Vánoce?

Konečně tu mám pro Vás ukázku 😇😇u stromečku🎄 už dětičky moc nespolupracovali, tak to berte s rezervou :-D Ale nebíčko⭐️☁️ se jim líbilo moc.
Tak kdo též přijde se svým andílkem😇?
Ještě pár termínu mám volných, pište si do zprávy :-)

Fotečky už letí i mamince a tatínkovi. ⛅️Krásné podvečení focení, pojďte ještě využít posledních teplých a slunečních dn...
09/09/2023

Fotečky už letí i mamince a tatínkovi.
⛅️Krásné podvečení focení, pojďte ještě využít posledních teplých a slunečních dní☀️, určitě uvítáte i to, že slunko zapadá dřív a nemusí se na západ čekat tak dlouho. Tak maminky, co máte menší děti co chodí dřív spinkat, teď je ideální čas :-)
Pište si o termíny, ještě pár volných termínů mám :-)

Adresa

Zdar Nad Sazavou

Internetová stránka

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Foto Augustová zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Kontaktujte Společnost

Pošlete zprávu Foto Augustová:

Sdílet

Kategorie