03/06/2024
Sandru jsem kdysi fotila v ateliéru, a pamatuju si, jak mi vyprávěla, že začíná fotit 🥹 A teď? Nádherně fotí, vede workshopy, píšou se o ní články a navíc má tu nejlepší zmrzku v Praze ❤️
Fotky vznikly pro kde jsme se po letech opět setkaly 🙋♀️🤗
sandra