20/07/2017
Po rozmluvě s několika lidmi mně blízkými jsem vzal v potaz jejich názory, abych prý rozjel web (http://jakubstefela-foto.cz/), kde mám prezentovat své fotky. A vůbec, že bych měl prý více fotit. Občas teda fotím, a celkem teda i rád, a fotíval jsem kdysi i více, ale sám si říkám, že je přece na světě, i v mém okolí, plno lepších fotografů, kteří fotí daleko lepší fotky a mají k tomu i daleko lepší techniku, než mám já. Ale pak si taky říkám, že už jsem do toho jednak taky nemálo investoval, a že přece existují i horší fotografové, kteří se třeba focením i živí… 😎 Takže jako, kdyby měl někdo zájem něco vyfotit (klidně i tu svatbu), tak se nebojte ozvat, já rád dojedu a pak už se nějak domluvíme 🙂 K webu jsem si vytvořil ještě tento FB profil, kdyby náhodou...