12/07/2024
Na začátku června jsme navštívili Zoo Zlín, kde už jsem dlouho nebyla, naposledy asi před 13 lety. Za tu dobu se tady docela dost věcí změnila. Jako děti jsme tady bývali poměrně často,takže srovnání mám z dřívější doby. Zoo určitě prošla velkou modernizací, největší a zároveň nejhezčí novinkou jsou pro mě rejnoci, zážitek z pohlazení rejnoka budu mít ještě dlouho 😁
Zoo má opravdu krásné expozice a možnost nakrmit rejnoky či nakrmit žirafy. Zoo je velice rozlehlá,proto doporučuji si na výlet rezervovat 5-6 hodin,ať si vše v klidu můžete prohlédnout.
Je tady taky větší množství občerstvení na různých místech zoo, jak ve vrchní tak ve spodní části,koupíte zde dobrou kávu a dokonce bezlepkáři nepřijdou zkrátka ☺️ v nabídce jsou i bezlepkové palačinky ve stánku s palačinkami, jak je to s kontaminací bohužel nepovím, já jsem si dala v jiném stánku hranolky smažené zvlášť a osvěžující zelný 🥗.
Moc se nám líbili průchozí expozice a vlastně celá procházka po Zoo i se zábavou pro děti ve spodní části.
A co vy chodíte rádi do Zoo?