04/07/2024
Být tichým pozorovatelem dění, který navnímá atmosféru a ladně do ní vpluje. Být opravdu TADY & TEĎ a pak jen v tu správnou chvíli zmáčknout spoušť. 📸
O tomhle je pro mě focení událostí. O mojí plné přítomnosti a pozornosti.�� 🧘♀️ Nesnažím se tvořit něco nového ani promítat do fotek svoje záměry a přání. Zachycuju „jen“ to, co se na místě děje a samo vzniká. ✨ Nic víc totiž podle mě není u zachycování OKAmžiků 👁️ potřeba.
Někdy to jde skoro samo, a někdy mi chvíli trvá, než se do focení uvolním. Zrovna u vernisáže obrazů Sabči, ze které jsou tyhle moje milované fotky, to šlo úplně samo! 🙏
Nikdy jsem si navíc nemyslela, že si tak moc užiju pozorovat někoho malovat. Sabča je prostě kouzelnice a ten obraz byl moje láska na první pohled.❤️
A co vy a fotografové událostí? Máte radši showmeny a showwomen 🕺💃, kteří vám zařídí fotky i zábavu, nebo máte radši fotografy, kteří ladně zaplují do dění?