19/04/2023
Ahoj všichni ❤️🥰 po delší pauze jsem opět tady! Od května si můžete psát na focení, ateliér bohužel k dispozici už není, ale není problém miminka opět fotit u vás doma, venku už snad bude jaro takže možnosti a variant bude spousty ☺️😊 moc se na všechny těším ❤️❤️