Vilikův svět

Vilikův svět Gipsy soul, vanlife T5 - Kaja, maringotka Fanynka, Eliška, Flokinka, hory, paddle, kolobka Tři roky téměř každodenního mačkání spouště a úprav.

Tři roky trvalo, než jsem si řekl, ano ted už se na to dá opravdu koukat. Tři roky odpírání spánku v dobu, kdy už většina spí, já místo toho seděl u PC a vyvolával a studoval. A nyní můžu říct, jo stálo to za ty snímky. :-) Snaha se vyplatila. Snímky se umisťují v soutěžích, mají pozitivní reakce, lidem mohu poradit, aniž bych se bál, že jsem jim poradil špatně. Věřím si v tom co dělám. A za to dí

ky těm co mě podporovali, především pak Evče Oplové - díky moc, Evi. A jen pro upřesnění opravdu nefotografuji žádnou zrcadlovkou, vlastním fujifilm X-T1, který mi sedl jak hrnec na prd... :-))

Zdravim, vy co mate plyn a topite s nim v domku. Fixovat radeji, nebo se na to vyprdnout? Je to jen straseni, ze plyn pu...
30/03/2026

Zdravim, vy co mate plyn a topite s nim v domku. Fixovat radeji, nebo se na to vyprdnout? Je to jen straseni, ze plyn pujde nahoru a nebo je to fakt? 😉

22/03/2026

Člověk ji pořídí domeček a pak tam ještě musí trávit čas a číst tam pohádky místo snídaně. Prý tati jdeš se mnou do domečku mého?

A kvůli téhle radosti to člověk děláááá ❤️❤️💪
19/03/2026

A kvůli téhle radosti to člověk děláááá ❤️❤️💪

Víte co je uhlíková stopa a opravdu myšlení že jsem ekologický člověk? Když nepotřebujete věci nové. Když koupíte věci z...
18/03/2026

Víte co je uhlíková stopa a opravdu myšlení že jsem ekologický člověk?
Když nepotřebujete věci nové. Když koupíte věci z druhé ruky a používáte je dál. Jako třeba tento domeček. Elišce udělá k jejím narozkám obrovskou radost, to jsem si jist a myslíte, že ve třech letech bude říkat, vždyť není novej. Houby. To ostatní je jen povrchnost a víte kdo křičí nejvíce a žvaní o uhlíkové stopě a jejím dodržování, no přeci hlavně Ti, kteří potřebují mít vše nové, tzv. povrchní lidé. 😉
Tak hezký večer, už se těším, jak budu “zhejtovanej” 🤣🤣🤣🤣

18/03/2026

Můj malý pracovník
My little co-worker
Aneb, když má Vaše dítko zájem a vy ho neodmítáte, že na to teď fakt nemáte čas a raději to uděláte sami, než se zdržovat ;-)

Nejlépe vystihující obrázek, ještě mi tam chybí AI útočící roboti a bylo by to 100%
15/03/2026

Nejlépe vystihující obrázek, ještě mi tam chybí AI útočící roboti a bylo by to 100%

Západovky, ty my rádi. Ale byla to fuška vyšlápnout si to na ten Kozákov. ❤️💪
08/03/2026

Západovky, ty my rádi. Ale byla to fuška vyšlápnout si to na ten Kozákov. ❤️💪

Nooo dnes se to fakt jakooo povedlooo ❤️❤️❤️
07/03/2026

Nooo dnes se to fakt jakooo povedlooo ❤️❤️❤️

Dobré nedělní ránko z naší malé mechové chaloupky.Nedávno jsem mluvil s klučinou, který mi řekl, že se bojí, že neuživí ...
01/03/2026

Dobré nedělní ránko z naší malé mechové chaloupky.

Nedávno jsem mluvil s klučinou, který mi řekl, že se bojí, že neuživí svoji rodinu. Ale po chvíli konverzace jsme se vlastně dobrali k tomu, že se bojí spíše toho, že nebude moct své ještě malé dcerce zajistit komfort na který si už zvykli.
Na to jsem mu řekl, že to bere špatně, dětem nezáleží na tom, kolik toho dostanou, dokud to v nich sami nevypěstujete Vy. Děti chtějí být hlavně se svými rodiči. Jsou rádi, když se jim věnujete, než když jste pořád v práci, aby jste mohli žít v určitém nadstandartu. A hlavně jsou rády za zážitky, dobrodružství apod.
Tedy alespoň do doby než jim začnete dávat do ruky digitální nástroje (phouny, tablety, plejstejšny a hlavně SOCKY virtuální život. 😉

Na fotce Eliška, která místo phounu drží v ruce karty, pexeso a plechovku a je happy jak dva grepy. 🙂

Zdravíme vás z naší malé chaloupky 😉(Vilda, Floki a ta nejmenší Eliška) ❤️
28/02/2026

Zdravíme vás z naší malé chaloupky 😉
(Vilda, Floki a ta nejmenší Eliška) ❤️

15/02/2026

To byla zasejc dnes jízda 🤣🤣🤣 Příkrý a zledovatělý úsek, kde jsem brzdil i očima a ten malej uličník, se smál na celé kolo a volal přidej tatiiiii, jedem tatiiiii, nebrzdiiii tatiii. No proste mag….oooor, ale po kom, to fakt jako netuším 🤣🤣🤣🤣🤣🤙

Náš malej knihomilovník už se po cestě na vejlet zabaví sám. Vypadá u toho, jako by uměla číst 🤣🤣🤣 Hold tatínkův nápad p...
14/02/2026

Náš malej knihomilovník už se po cestě na vejlet zabaví sám. Vypadá u toho, jako by uměla číst 🤣🤣🤣 Hold tatínkův nápad pod stromeček nadělit komiksovou podobu její oblíbené Káti a Škubánka byl k nezaplacení 🤪 Nejvíc na tom ale je, že já i její maminka jsme oba byli v dětství “poblítosové” co se samotné jízdy v autě týče, natož ještě do něčeho koukat. A ona si u toho ještě prohlíží obrázkovou knížku. 💪🤙

Adresa

Rolnická 1194
Vrchlabí
54301

Internetová stránka

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Vilikův svět zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Kontaktujte Společnost

Pošlete zprávu Vilikův svět:

Sdílet

Kategorie