04/05/2026
Když mi Gita napsala, že plánují svatbu ve westernovém stylu a předsvatební focení taky, neváhala jsem ani minutu! Protože přesně tohle miluju – být sám sebou, dělat věci po svém a otisknout do svatby hlavně sebe. 😍
Protože co si budeme povídat – je to hlavně o vás!🥰