16/06/2025
Ahoj všichni,
dlouho už jsem tu nic nepsala o sobě. Tohle jsem já, fotografka, máma třech kluků a holka jednoho krásnýho kluka. Je mi 37 let, focením se živím už 8 let , mám za sebou přibližně 70 svateb a stovky rodinných focení. To, že chci fotit jsem si uvědomila když jsem si asi 12 let zpátky udělala profesionální vizážistický kurz a po třech týdnech denního učení mi došlo, že mě vlastně líčení vůbec nebaví, ale strašně mě bavilo fotit výslednou práci, takže k něčemu ty utracený peníze naštěstí byly😅
To co dělám mě přivedlo na spousty krásných míst, potkala jsem fakt hodně skvělých lidí a s některými mě pojí kamarádství dodnes. Není to pro mě jen práce, neumím si představit že bych kdy dělala cokoliv jinýho. Můj největší sen je fotit svatby v zahraničí a vím, že to jednou přijde, protože všechno k čemu směřujete v životě energii se stane.
Mám tři kluky, 2, 8 a 11 let, je to blázinec ale jen ten nejlepší 🧡
To je tak ve zkratce všechno, díky za přečtení a těším se na další chvíle s vámi při focení !