25/05/2026
Rozkvetlá příroda, večerní slunce, dětský smích a chvíle, které vznikají úplně přirozeně… právě venku vznikají ty nejkrásnější fotografie 🌸🌳😍
Děti mají prostor běhat, objevovat a být samy sebou. Nemusí dlouho pózovat – focení je spíš společně strávený čas plný objetí, pusinek a opravdových emocí 😍
‼Pokud si i vy chcete uchovat krásné rodinné vzpomínky v jarní přírodě, napište mi a společně vybereme termín - venku začíná být konečně krásné teplíčko, takže ideální čas na focení ❤📷📷
Těším se na vás 💛