25/11/2021
Vánoční focení? 2800 fotek? To je horší jak odfotit svatbu 😀
Focení je pro mě zábavou... o to víc mě těší, když se fotky líbí :)
Vícemilice
Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když KubaUhlir.cz zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.
Pošlete zprávu KubaUhlir.cz: