24/02/2026
Byl podvečer a v pokojíku bylo podezřelé ticho.
Jen občas se ozvalo tiché „chichi“… a šuškání z jejich bunkru,⛺️
ve kterém už dva dny „bydlí“. 😴🥹
Říkala jsem si v hlavně: je klid.
V tu chvíli mi oči sklouzly do ložnice
na noční stolek, kde obvykle stojí lampička.🏮
Nestála tam. Nikde. 😀
Podívala jsem se na bunkr. Tma.
Vlezla jsem dovnitř.
A tam ti dva. Seděli schovaní uvnitř skříně,
o kterou byly zaháčené plachty.
S lampičkou mezi nimi,
pojídali křupky, smáli se
a vedli svoje důležité rozhovory. Kdo si vezme jako první křupku..a kdo jich snědl už moc.
A byli úplně spokojení. 🤍
Přesně tyhle chvíle si chceme jednou pamatovat ❤️📸
fotím příběhy/fotografka příběhů/ rodinná fotografka/párová fotografka/svatební fotografka/fotografka třinec a okolí/moravsko slezsky kraj