22/03/2023
Když mě Adélka s Dominikem oslovili jestli bych jim nafotila listopadovou svatbu, která bude na Slavíči byl to pro mě malý splněný sen. Dalším mým tajným přáním bylo vyfotit si zimní svatbu. Tady se mi vyplnilo obojí najednou. Nikdo asi nečekal, že v listopadu za celý den teplota nepřekročí -6 stupňů a všude bude krásně zasněžená krajina. Novomanželé Gabrysovi jsou velkými milovníky hor a zimních sportů, proto je sněhová nadílka vůbec nerozhodila, naopak byli nadšení. Celý den byla uvolněná atmosféra a párové focení si novomanželé i přes zmrzlé nohy a nosy velmi užívali. Sami dokonce přišli se skvělými nápady na fotky. Ještě jednou bych jim chtěla tímto moc poděkovat za tuto super příležitost ❤️ více fotek naleznete na stránce www.veronikaszotkowska.cz