Fotografii jsem vystudovala na Institutu tvůrčí fotografie Slezské univerzity v Opavě. Jsem maminkou tří holčiček a ve své tvorbě se zaměřuji především na miminka do 14ti dnů věku a fotografování dětí.
Čekáte miminko? Nespokojíte se s okoukanými fotografiemi miminek v aranžovaných košíkách? Chcete něco extra? Přineste své novorozeňátko do mého ateliéru. Protože tady voní les! Získáte originální
vzpomínku a nezaměnitelné fotografie. Pro každé jednotlivé miminko vytvářím zcela nové zátiší. Voní mechem a jehličím, na jaře sasankami nebo blatouchy, v létě zvonečky, koncem září začínají růst Václavky, podzim je zase plný barevných listů. Na zimu připravuji živé stabilizované rostliny, nebo můžeme i nasněžit! Zkrátka podle ročního období, kdy se váš poklad narodí a podle toho, co právě v přírodě kvete, nebo roste, bude "vonět" i jeho fotografie. V teple a pohodlí ateliéru si odpočinete vy i miminko.