11/06/2018
Letošní Českej pohár ve skateboardingu, kterej se konal 9.6.2018 na teplickym Angeru, se podle mýho diváckýho názoru velmi povedl. Smekám přede všema, který závod odjeli, taky před rodičema, který podporujou svoje děti a před holkama, který se nestyděly ukázat, co v nich je. V tom úmornym počasí to určitě nebyla žádná pohodička, ale i tak to všichni skvěle zvládli. Výhercům, ale i všem ostatním, který se zúčastnili, gratuluju k jejich výkonům a na další závody se opět budu těšit!