26/05/2026
Milí přátelé, dostal jsem svolení ke zveřejnění téhle dvojfotografie a děkuji za něj. Právě probíhá sezóna školního focení, a tak buď fotím, nebo upravuju fotky. A k tomu zažívám takové krásné okamžiky, jako byl tenhle, kdy za mnou přišla holčička, vedla si za ruku fešáka a stydlivě říká "pane fotografe a můžeme si dát pusuuu?" "No jasně!", říkám já .... a mlask! :) No řekněte sami, nemám práci snů? :)