11/12/2022
Dnešní ráno Adrianek povídá: mami a pojedeme se fotit, jo? Já říkám ne, fotili jsme se včera. Tobě se to líbilo? Jo, líbilo, já neměl těsto 😆👍Mě až překvapuje, jak tě už bere dobře🙃 to u něj nebývá......pak se ho ptal táta: tobě se to líbilo včera? A on se usmál a říká ANO. Vy fotili s Dádou, mámou a tátou....
Toto je nejvíc. Proto mě focení baví. A děkuji Míšo, že po 9váté jsem Vás mohla fotit.