16/11/2019
Ahoj přátelé :) dlouho jsem se neozvala, měla jsem trochu příjemnější starosti s naším nejmenším přírůstkem. Ale teď už je Eliška samostatnější a tak se dá občas i fotit.
První focení jsme zvládly s Kačkou v Brně, Kačka se ke mě s hafanama vrací a máme myslím nafocená všechna roční období :)
Kdyby měl někdo zájem o focení, můžeme se zkusit domluvit.