26/09/2024
📷 SVATEBNÍ PŘÍPRAVY - FOTIT NEBO NEFOTIT?
Kdysi jsem byla nevěstou s napnutým rozpočtem. Naše svatba byla tajná, čti low-cost a dávat fotografovi peníze navíc za čas, co se mnou stráví při přípravách, mi přišlo zbytečný. Sešli jsme se až těsně před obřadem. Dneska toho lituju. I když naše svatební fotky zbožňuju, část těch vzpomínek na nich chybí a z hlavy se mi pomalu vytrácí.
Jako svatební fotografka ten čas před obřadem, co s nevěstou můžu strávit v poměrně intimní společnosti, miluju ze všeho nejvíc. Je to pohádková část svatby, kdy se snoubenka promění v princeznu a celá se rozzáří, když se na sebe dívá do zrcadla. Je to ten čas, kdy je obklopena svými nejbližšími, kteří jsou při pohledu na ni dojatí. Odehrává se tam spousta božích okamžiků, drobností, které v tom frmolu možná uvidíte až zpětně na fotkách. Navíc jako fotografka mám možnost si s nevěstou pobýt, podpořit ji, pokud prožívá nervozitu, prohloubit naše propojení a vím, že z dalšího focení už nebude nervózní.
Až budete řešit, výběr fotografa, zkuste to zohlednit. Fotky a prstýnky, spolu s manželem, vám zůstanou napořád. Zbytek se rozplyne v mlze vzpomínek. My s Roman fotí čas na svatbě nepočítáme. Většinou na místo dorazíme v pátek večer, když je potřeba helpnout s posledními přípravami, jsme k ruce. A od sobotního rána jsme všude, kde se něco děje. Až do setmění. Prostě chceme být součástí od začátku do konce, holt jsme srdcaři 😇🤍
Těším se na nevěsty s číslem 2025! www.juliefoti.cz