23/05/2026
Krásnou sobotu vám všem ❤
Začaly kvést kopretiny a snad nám ještě chvíli vydrží a s nimi i pěkné počasí.
Se všemi, co projevili předběžný zájem, jsem v kontaktu (zkontrolujte zprávy) a pokud to termínově vyjde, možná se vejde ještě někdo další ☺️ Focení bude probíhat podle počasí od neděle 31.5. až do doby, kdy to bude možné, což předem neodhadnu. Rezervovat termíny budeme zhruba od pátka 29.5. až bude jistota pěkného počasí.
Kdo by ještě měl zájem, stačí přidat komentář pod příspěvek :)
Předevčírem už se nám takhle krásně fotilo 😊