24/05/2025
Pohádka nebo sen? Pro mě obojí.
Několik let jsem fine art nefotila venku. Naposledy v dubnu 2021.
A věděla jsem, že když do toho po tak dlouhé době půjdu, musí to stát za to. Fotit u rozkvetlého keře ani v poli se mi nechtělo, to by bylo na mě moc obyčejné. :D
Jasnou volbou byla perfektní skalnatá lokace jak z filmu či pohádky, úžasná modelka .hynova, která se mimochodem bravurně poprala s chladem, skvělá asistentka .hynov, překrásné šaty od a to celé podtrhnuté perfektně ladící vizáží dle mojí představy od .
Jediné, co mi nehrálo do noty byly světelné podmínky. Už při plánování jsem věděla, že se s tím budu muset smířit. Byla to daň za to úžasné místo.
Všude stromy a tráva - takže zelená kam se podíváš, i na pleti.
Nemohly jsme fotit ve zlaté hodince, protože by tam bylo vzhledem k lokaci málo světla, takže slunce bylo ještě dost ostré.
A aby toho nebylo málo, tak tu a tam prosvítalo mezi stromy a padalo přímo na modelku z úhlů, které si prostě nepřeješ, ale musíš to respektovat kvůli těm nejlepším foto scénám.
Ale i tak vím, že to co vzniklo, je přesně to, co vzniknout mělo ❤️
.. pokračování této skvostné série brzy... :)