19/01/2026
Drtivá většina odpadků a bordelu na Šumavě je zbytečná.
Jasně, nejde jen o kelímky od kafe… Přesto mám ohromnou radost a štěstí, že můžu být u zrodu iniciativy která se snaží (mimo jiné!) reálnými skutky a činy udělat krok po kroku Šumavu lepší pro všechny.
Držte nám palce🙏 Používejte vratné kelímky kdykoliv to bude možné… a klidně to sdílejte 🫶
Asistentka kamery: dceřinná společnost Jenovéfa
Dekáč není sponzorem pořadu✌️