03/05/2021
Každý, kdo kouká před sebe a hledá světlo v pochmurném světě i v lidech kolem sebe, má naději a je to to jediné, čím můžeme dělat svět snesitelnějším a báječnějším.
Znám spoustu lidí, kteří propadli negaci a šíří ji neustále dál, prosím buďme jiní!
Někdy je to sakra těžké, ale jde to!
Děkuji Martině za skvělou fotku a ukázku ženské krásy v té nejlepší podobě, slunce v tu chvíli zářilo zase o něco krásněji.