14/06/2026
Vždy, když jsem chtěl fotit Trúbu ve večerních barvách, tak jsem musel někam dojít nebo dojet. Teď mi stačí vstát z gauče a mrknout z okna 😃Už teď se těším na všechny meteorologické jevy okolo Trúby.
Fotím jen pro radost, ne pro peníze. A pokud přece jen něco vydělám, jde to vždy na charitu!
Stramberk
74266
Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Roman Valný Photography zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.
Pošlete zprávu Roman Valný Photography: